Zapytaj
eksperta
Zapytaj
eksperta

Kariera w INDOS

Zapraszamy do przesyłania aplikacji do pracy na adres:

[email protected]

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account – Doradca Klienta

22 kwietnia, 2022

Praca zdalna, miejsce pracy: Katowice, Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Wrocław, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Opole, Zielona Góra, Olsztyn

Twoje główne zadania:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów (B2B)
- budowanie długofalowych relacji handlowych
- obsługa klientów i doradzanie im optymalnych rozwiązań finansowych
- prowadzenie negocjacji i zawieranie umów handlowych

Nasze oczekiwania:

- doświadczenie w sprzedaży usług finansowych oraz własny portfel klientów w segmencie B2B
- dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność​

Zapewnimy Ci:

- satysfakcjonujące warunki pracy i zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
- pracę zdalną

Jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko Key Account – Doradca Klienta?

Etap I

1. Przesyłasz nam swoją aplikację.
2. Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu dokonuje selekcji kandydatów na podstawie przesłanych dokumentów i w ciągu 3 dni kontaktuje się telefonicznie z wybranymi osobami. W czasie rozmowy telefonicznej uzupełnia informacje o kandydacie oraz zaprasza część kandydatów na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną.

Jeżeli Twoja oferta zostanie pozytywnie rozpatrzona, a rozmowa telefoniczna wypadnie dobrze, otrzymasz zaproszenie do kolejnego etapu rekrutacji.

Etap II

Spotykasz się online z Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu. W czasie 30 minutowej rozmowy kwalifikacyjnej zostaniesz zapytany o Twoje umiejętności, doświadczenia i plany zawodowe. Z drugiej strony będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej o samym stanowisku oraz związanych z nim obowiązkach. W ciągu 2 dni otrzymasz informację o decyzji, co do zatrudnienia w naszej firmie.

Klauzula RODO

1. Indos SA informuje, że przetwarza następujące dane osobowe biorących udział w procesie rekrutacyjnym: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, wizerunek, adres zamieszkania, data urodzenia, stan cywilny, wykształcenie, zawód, zakład pracy, numer NIP, nazwa i adres prowadzenia działalności gospodarczej.
2. Administratorem danych osobowych jest Indos SA, ul. Kościuszki 63, 41-503 Chorzów.
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 14 dni od daty zakończenia postępowania rekrutacyjnego.
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym.
6. Biorącym udział w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
7. Biorący udział w procesie rekrutacyjnym mają prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

INDOS SA ul. Kościuszki 63, 41-503 Chorzów
NIP: 627-23-51-283 | REGON: 276591100
Wpis do KRS: 0000343763 Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach | Kapitał zakładowy: 7.126.560,00 zł wpłacony w całości
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram