Zapytaj
eksperta
Zapytaj
eksperta

Opinie o INDOS SA

Zaufało nam już blisko 5000 przedsiębiorców

W czasie pandemii koronawirusa mieliśmy trudności finansowe i pilnie potrzebowaliśmy dodatkowych środków. INDOS zapewnił nam indywidualną i kompetentną obsługę, a wszelkie formalności związane z udzieleniem pożyczki zostały załatwione bardzo szybko. Spółka elastycznie dopasowała się do naszych potrzeb, a potrzebne środki finansowe otrzymaliśmy na czas.

Zbigniew, Właściciel firmy zajmującej się instalatorstwem elektrycznym
21 stycznia, 2021

Formalności związane z udzieleniem nam finansowania zostały załatwione szybko, a majątkowe zabezpieczenie transakcji nie było wymagane. INDOS zapewnił nam kompetentną obsługę, a uzgodnione w umowie warunki współpracy zostały rzetelnie zrealizowane.

Bogusław, Właściciel firmy budowlanej
22 października, 2019

Dla nas najważniejszymi zaletami korzystania z pożyczki w INDOS jest indywidualne podejście do Klienta i elastyczne dopasowanie do naszych potrzeb, którymi spółka wykazała się, gdy zaszła potrzeba dopasowania terminu spłaty pożyczki do naszych możliwości.

Janusz, Właściciel firmy zajmującej się projektowaniem i utrzymaniem ogrodów oraz terenów zielonych
29 sierpnia, 2018

Uprzejmie informujemy, że skorzystaliśmy z pożyczki w INDOS SA. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, ponieważ spółka zapewniła nam indywidualną i kompetentną obsługę, a wszelkie formalności były ograniczone do minimum i zostały załatwione bardzo sprawnie. Spółka elastycznie dopasowała się do naszych potrzeb, a potrzebne środki finansowe otrzymaliśmy na czas.

 

Właściciel firmy z branży elektrycznej
29 sierpnia, 2018

INDOS SA obsługuje nas kompleksowo - korzystamy z faktoringu, windykacji oraz finansowania. Dzięki dobrej znajomości specyfiki naszej działalności oraz szerokiemu zakresowi świadczonych usług, INDOS SA proponuje nam najlepiej pasujące do naszej sytuacji, spersonalizowane rozwiązania. Współpraca z INDOS SA jest dla nas wygodna, jesteśmy obsługiwani przez jedną osobę, formalności są finalizowane szybko, a większość kwestii załatwianych jest telefonicznie lub przez internet.

Właściciel firmy z branży budowlanej
26 marca, 2016

Po przeanalizowaniu naszych potrzeb firma zaproponowała nam finansowanie pomostowe na czas oczekiwania na pożyczkę bankową. W czasie realizacji transakcji INDOS odciążał nas w zakresie dopełnienia formalności i pomagał w przygotowaniu wymaganych dokumentów. Umowa została realizowana rzetelnie, a potrzebne środki finansowe przelano nam terminowo.

Jerzy, Prezes Spółdzielni Spożywców
14 maja, 2015

Ze względu na ograniczoną możliwość pozyskania wystarczającego finansowania w formie kredytu bankowego rozpoczęliśmy poszukiwania innej formy finansowania. Doskonałym rozwiązaniem okazał się faktoring niepełny zaproponowany przez INDOS SA. Na dodatek oprócz finansowania mamy zapewnione zarządzanie należnościami.

Zenon, Właściciel firmy z branży mięsnej
26 czerwca, 2013

Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta i dogłębnemu zapoznaniu się ze specyfiką naszego biznesu INDOS SA proponuje nam najlepiej pasujące do naszej sytuacji, spersonalizowane produkty finansowe. INDOS SA cenimy również za elastyczność w zakresie ustanawiania zabezpieczeń transakcji.

Wojciech, Dyrektor firmy remontującej urządzenia energetyczne
23 kwietnia, 2013

We współpracy z INDOS SA cenimy indywidualne podejście do Klienta. INDOS SA proponuje nam najlepiej pasujące do naszej sytuacji, innowacyjne rozwiązania. W naszym przypadku do każdej sprawy, z którą zwróciliśmy się do INDOS SA, przygotowywana była „szyta na miarę” usługa, która najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Chociaż tworzone dla nas rozwiązania były nieszablonowe, a kwoty finansowania stawiane do naszej dyspozycji duże, wszystkie związane ze sprawą formalności załatwiane były bardzo szybko.

Grzegorz, Właściciel firmy produkującej elementy drewniane
9 kwietnia, 2013
INDOS SA ul. Kościuszki 63, 41-503 Chorzów
NIP: 627-23-51-283 | REGON: 276591100
Wpis do KRS: 0000343763 Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach | Kapitał zakładowy: 7.126.560,00 zł wpłacony w całości
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram